Domovská stránka > K > Kdy Se Hraje Nfl?

Kdy se hraje NFL?

Základní část letošní sezony NFL začíná v noci ze čtvrtka na pátek 10. září 2021 a potvrvá 18 týdnů. Každý tým během tohoto období odehraje 17 zápasů a jednou bude mít k dispozici takzvaný bye-week, kdy si bude moci odpočinout od náročného programu. Oproti předchozím ročníkům tedy celky odehrajou o jedno utkání více.

Související článek

Jak dlouho se hraje CSKO?

Hru není možné vyhrát, pokud hrajete pouze na jedné straně. Poločas trvá 15 kol. Podle toho, jak kolo skončilo, získá jeden z týmů bod. Vítězem se stává ten, kdo získá bod jako první.

Když to vezmeme v úvahu, kolik yardu má hriste na americký fotbal?

17 18-34 Správné hřiště má rozměr 120×53.3 yardu, v metrech tedy asi 110×50.
Jaký je rozdíl mezi americkým fotbalem a rugby?
Rugby a americký fotbal se hrají s oválným míčem. Ale nejsou stejné: ragbyový míč je větší a kulatější a konce obou typů míčů jsou odlišné. Rugbyové míče jsou dlouhé asi 27 palců a váží kolem 1 libry, zatímco americké fotbalové míče váží o pár uncí méně, ale jsou o něco delší na 28 palců.

A co je to futbal?

Fotbal (z anglického football, foot = noha, ball = míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více branek (gólů) než soupeř.
Následně, jak dlouho trva zapas nfl?
Cílem je postupovat po hřišti vpřed a skórovat touchdown

NFL se hraje na čtyři čtvrtiny po 15 minutách, přičemž zápas je dále dělen také na dva poločasy. Dva týmy mají na hřišti každý po jedenácti hráčích. Tým v držení šišatého míče je označován jako útok, protivník přirozeně jako obrana.