osmifinále (Sevilla, Londýn, Bukurešť, Kodaň, Glasgow, Budapešť, Amsterdam)26.-29. června
3 další řádky

Související článek

Jaký iPhone si koupit v roce 2021?

První místo bych dal iPhonu 11, protože je to nejlepší telefon, který si můžete v roce 2021 koupit.

Když to vezmeme v úvahu, kdo postoupil na ms fotbal?

Fotbalisté Senegalu, Ghany, Maroka, Tuniska a Kamerunu postoupili na mistrovství světa v Kataru.
Lidé se také ptají, kdo vyhral ms v hokeji 2022?
Právě Kanada obhajuje na letošním turnaji titul, který získala před rokem v Lotyšsku. Ve finále porazila 3:2 v prodloužení Finsko, třetí skončily USA. Češi vypadli ve čtvrtfinále (0:1) se Suomi.

S kým bude hrát Česko hokej 2022?

Česká hokejová reprezentace porazila ve čtvrtfinále Německo 4:1 a zahraje si na MS v hokeji 2022 ve Finsku o medaile! Semifinálovým soupeřem českých hokejistů bude v sobotu od 17:20 Kanada. Postup zajistily výběru Kari Jalonena především skvělé přesilovky, ve kterých Češi vstřelili Německu tři branky.
Jak postoupit na MS?
baráže (evropská část). Týmy byly rozlosovány do deseti skupin po pěti až šesti týmech. Deset vítězů jednotlivých skupin postoupí přímo na mistrovství světa. Týmy na druhých místech budou seřazeny do žebříčku, ve kterém se budou počítat pouze zápasy s prvním, třetím, čtvrtým a pátým týmem dané skupiny.