Domovská stránka
> C
> Co Dát Do Pasti Na Potkany?
Co dát do pasti na potkany?
Výběr pastí na potkany najdete zde: jako návnadu na potkany je nejlepší použít chlebovou kůrku opečenou na slanině ( výrazně voní, a v pasti dobře drží) ale s úspěchem lze použít téměř jakékoli jídlo ( sýr, salám, …) Výhody: potkan se chytí téměř 100%.
A jak na myši bez jedu?
Pasti a pastičky na myši
Tradičním způsobem, jak se zbavit myší, jsou pasti a pastičky. Zvolit můžete klasickou sklapovací, do níž stačí umístit návnadu, past natáhnout a pak jen čekat, až se do ní hlodavec chytne. Jedná se o osvědčený způsob likvidace myší.
Jak vyhnat myši z chalupy? Tradičním způsobem, jak se zbavit myší, jsou pasti a pastičky. Zvolit můžete klasickou sklapovací, do níž stačí umístit návnadu, past natáhnout a pak jen čekat, až se do ní hlodavec chytne. Jedná se o osvědčený způsob likvidace myší.
Myši zaženete domácím mazlíčkem. Kočičí nebo psí chlupy také myši odradí, ještě účinnější jsou zvířecí výkaly, ale ty opravdu nelze k rozmístění po chalupě doporučit. Myši odpuzují naftalínové kuličky v sáčku vhodné do šatních skříní a z přírodních vůní i bylin myším nevoní máta, hřebíček a kajenský pepř.
Jak na myši v dřevostavbě?
Spíše vám proto doporučujeme speciální plastové pasti na myši. Ty fungují na principu natahování a zmáčknutí (při instalaci i odstraňování chyceného hlodavce) a tudíž nedochází k přímému konktaktu s chycenou myší a hrozbě nakažení. Další vhodnou variantou jsou elektronické odpuzovače myší nebo různé nástrahy.
Co vadi Krysam? Mezi přírodní „plašiče" patří i vůně – prý jim některé vadí tak, že se jim raději vyhnou. Je to máta, heřmánek, vratič, ale i listy z ořešáku nebo česnek. Podobně prý funguje i terpentýn.
Co odpuzuje hlodavce?
Hlodavcům páchne i mnoho rostlin, využijte tak například heřmánek, mátu, ořešákové listí nebo vratič, případně přípravky proti molům či terpentýn a zkuste tyto aromatické látky aplikovat do otvorů, které hlodavci vytvářejí.
Lidé se také ptají, jak funguje deratizační stanička? Co je deratizační stanička? Deratizační staničky jsou malé plastové boxy s otvory, do kterých past nebo jed umístíte. Podle škůdce můžete vybírat budď staničky na myši, nebo větší staničky na potkany. Mimochodem, do staničky můžete umístit i nejedovatou návnadu.
Kam vyhodit mrtvou myš?
Pokud tělo zakopat z nějakého důvodu nemůžete, vyhoďte jej do popelnice na směsný odpad zabalené v novinách a sáčku. Jestliže jste v lovu úspěšní nebyli nebo nechcete řešit, co s mrtvou myší, zavolejte nám. Provedeme u vás účinnou a profesionální deratizaci myší již do 24 hodin.
Navíc, kam vyleze myš? Myš domácí vyleze po hrubé omítce, pnoucí vegetaci, nebo po trubkách a kabelech i do vyšších pater budov a protáhne se skulinou i 15 mm širokou, tedy se snadno ukryje za nepřiléhajícími lištami, podlahovou krytinou v rozích místností, za obložením apod.
Jak humánně zabít myš?
Dlouho se laboratorní myši usmrcovaly bleskovým narušením míchy v místě, kde obratle páteře dosedají k lebce. U potkanů se používalo setnutí hlavy speciální malou „gilotinou".